طراحی سایت

ما میزبانی سریع و مقرون به صرفه را در یک صنعت پر هزینه ارائه می دهیم.

طراحی وب سایت

طراحی سایت، طراحی وب سایت
شرکت طراحی سایت، خدمات متنوعی دارد. و پکیج های مختلفی را به مشتریان ارائه می کند. از جمله این پکیج ها می توان به طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شخصی وغیره اشاره کرد.
هر کدام از این پکیج ها دارای خدماتی مانند هاست رایگان، دامنه، گارانتی و پشتیبانی رایگان تا یک سال هستند. که به طور کامل در راستای کسب رضایت مشتری می باشد.
انواع طراحی سایت
طراحی سایت استاتیک؛ این گونه وب سایت ها دارای سرعت بالایی هستند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشند. اما کار کردن با آن ها کمی دشوار می باشد و شخصی که دانش کدنویسی نداشته باشد نمی تواند تغییرات را در آن ایجاد کند.
این گونه وب سایت ها مناسب شرکت هایی است که تنها یک بار اطلاعات خود را روی وب سایت بارگذاری می کنند و در صورت تغییرات احتمالی به طراح اصلی سایت مراجعه می کنند.
طراحی سایت داینامیک؛ کار کردن با پنل مدیریتی در این گونه سایت ها بسیار آسان بوده و هر شخصی می تواند آن را بیاموزد. تغییرات نیز به راحتی در وب سایت های داینامیک انجام می شود. در این نوع وب سایت ها از سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده می شود.

نکات رعایت شده در طراحی سایت

• گرافیک عالی وب سایت
• واکنشگرا بودن وب سایت
• اختصاصی بودن طراحی سایت
• تحویل وب سایت در کوتاه ترین زمان ممکن
• تأمین امنیت وب سایت
• ایجاد سئوی عالی برای وب سایت
• تحویل وب سایت با بیشترین سرعت باگذاری
• پشتیبانی عالی وب سایت های طراحی شده

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از مهم ترین وب سایت ها، وب سایت های فروشگاهی می باشند. به این دلیل که در کسب و کار افراد و مشاغل آن ها باعث ایجاد تحولی عظیم شده و موجب رونق آن ها می شوند. افرادی که طراحی سایت فروشگاهی را سفارش داده اند، پس از مدتی شاهد افزایش درآمد حاصل از فروش محصولات خود می شوند.

طراحی سایت حرفه ای

اکثر افرادی که به دنبال داشتن یک وب سایت فوق العاده هستند، می دانند که تنها شرکت های معدودی هستند که این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهند. طراحی سایت حرفه ای، مستلزم داشتن یک تیم حرفه ای و خبره است که توسط فردی با تجربه مدیریت می شود.

طراحی سایت شرکتی

تمامی شرکت های بزرگ و کوچک در هر مرحله ای از کار خود که باشند نیاز به یک وب سایت دارند، تا کسب و کار خود را در بین مردم معرفی کرده و بتوانند محصولات خود را به یک برند تبدیل کنند. به طور کلی تبلیغات در امر شرکت ها دارای اهمیت بالایی است که این امر توسط طراحی سایت شرکتی به خوبی انجام می گیرد.

طراحی سایت شخصی

افرادی هستند که تمایل دارند یک وب سایت شخصی داشته باشند. به عنوان مثال یک مربی ورزش، استاد هنر، یک فارغ التحصیل جویای کار یا یک عضو هیئت علمی دانشگاه می تواند مهارت ها و توانایی های خود را در وب سایت خود ثبت کرده و سایر افراد جهت آشنا شدن با این شخص می توانند به وب سایت او مراجعه کنند.

فرآیند طراحی سایت

شرکت طراحی سایت با به کارگیری کاشناسانی با تجربه و حرفه ای سفارشات طراحی سایت را پذیرفته و پس از گذشت زمان تعیین شده وب سایت طراحی شده را به مشتری تحویل می دهد. در این پروسه، ابتدا طرح مورد نظرمشتری به صورت فایل فتوشاپ آماده شده و در صورت تأیید شدن درست همان طرح پیاده سازی شده و کدنویسی آن آغاز می شود.
پس از اتمام کدنویسی سایت روی دمو بالا می آید. در این مرحله مشتری می تواند سایت خود را مشاهده نموده و در صورت تمایل بخش هایی از آن را تغییر دهد. بعد از اینکه تمام قسمت های سایت مورد پسند مشتری واقع شد، محتوای اصلی درون سایت قرار می گیرد و سپس وب سایت روی دامنه اصلی می رود.

پشتبانی وب سایت

از این مرحله به بعد کار گروه پشتیبانی آغاز شده و به مشتری آموزش نحوه کار کردن با پنل مدیریتی وب سایت داده می شود. مشتری در هر زمان که با مشکلی رو به رو شده یا نیاز به کمک داشته باشد می تواند با پشتیبان خود آن را در میان گذاشته و از راهنمایی او استفاده کند.
مشاوره های مختلفی از طرف شرکت طراحی سایت به مشتری داده می شود که یکی از آن ها نحوه بازاریابی و تبلیغات در فضای اینترنت می باشد.

سئوی وب سایت

شرکت های بزرگ و معروف طراحی وب سایت، به طور پیش فرض تمامی سایت های خود را سئو می کنند. این شرکت ها به صاحب وب سایت کمک می کنند تا سئوی سایت خود را ارتقاء داده و رتبه بهتری را برای وب سایت خود کسب کند.
بهبود سئو باعث می شود که سایت در نتایج اولیه سرچ انجام شده در موتورهای جستجو نمایان شده و بنابراین آمار بازدید سایت بالا می رود.
ضمانت یک شرکت طراحی سایت برای انجام سفارشات، نمونه کارهای پیشین او هستند. شخصی که در صدد داشتن طراحی سایت است، می تواند کارهایی که شرکت پیش از این انجام داده است را ببیند. که اگر نمونه کارها مورد پسند ایشان واقع شد، به شرکت طراحی سایت مراجعه کرده و راجع به بقیه مراحل جلساتی برگزار می شود.